O nás

Spoznajte ľudí, ktorí sa o vás starajú

Dr. Sergii Okhnych

zubný lekár, dentoalveolárny chirurg, implantológ, odborný garant, konateľ

V roku 2013 skončil Stomatologickú fakultu Ukrajinskej medickej stomatologickej akadémie v Poltave. Od roku 2014 pracoval v Bratislave v stomatologickom centre 3SDENT. Od začiatku sa venoval celkovým rekonštrukciám chrupu, chirurgickej a protetickej stomatológii.

V roku 2017 získal certifikát v odbore dentoalveolárna chirurgia na Univerzite Komenského v Bratislave, v roku 2019 obdržal odbornú spôsobilosť na výkon certifikovanej pracovnej činnosti implantológia na Univerzite P. J. Šafárika v Košiciach. Od 2013 sa  zúčastnil na viacerých slovenských a medzinárodných školeniach a kurzoch. V roku 2021 založil spolu s manželkou vlastnú stomatologickú kliniku Dream Dental Clinic v Bratislave, kde momentálne aj pôsobí. V práci ho inšpiruje pomáhať  pacientom, vidieť šťastné úsmevy a riešiť profesionálne výzvy. Okrem práce rád športuje, bicykluje, pláva a cestuje.

Dr. Iryna Okhnych

Zubná lekárka

V roku 2015 skončila Stomatologickú fakultu Ukrajinskej medickej stomatologickej akadémie v Poltave.  Od roku 2016 pracovala Bratislave v stomatologickom centre 3SDENT. Zaoberá sa protetickou stomatológiou, záchovnou stomatológiou a estetickou protetickou stomatológiou. Od roku 2014 sa zúčastnila na viacerých slovenských a medzinárodných školeniach a kurzoch. V roku 2021 založila spolu s manželom rodinnú stomatologickú kliniku Dream Dental Clinic v Bratislave. Svoju prácu miluje najmä pre šťastné a vďačné úsmevy pacientov. V rámci voľného času rada športuje, číta a cestuje.

Liubov Okhnych

Dentálna preventistka

Zdravotnícku školu skončila v roku 1988. Za vyše 20-ročnú prax absolvovala viaceré domáce i zahraničné školenia. Od roku 2021 s radosťou pracuje v tíme Dream Dental Clinic. Rada trávi čas so svojou rodinou, bicykluje a cestuje.

Dr. Inna Yevchenko

Zubná lekárka

V roku 2015 skončila Stomatologickú fakultu Ukrajinskej medickej stomatologickej akadémie v Poltave.  Zaoberá sa záchovnou stomatológiou a estetickou stomatológiou. V rámci voľného času rada športuje, počuva hudbu a cestuje.

Natália Jašíková

Zubná asistentka

V roku 2023 ukončila štúdium v odbore zubný asistent. Vo svojom voľnom čase športuje a rada trávi čas so svojou rodinou a kamarátmi

Emma Dubajová

Zubná asistentka

V roku 2023 ukončila 4-ročné štúdium na strednej zdravotníckej škole v odbore zubný asistent. Vo voľnom čase rada číta knihy alebo trávi čas s rodinou a kamarátmi.

Andrea Švihoríková

Zubná asistentka

V roku 2020 ukončila štúdium na zdravotníckej škole v odbore zubný asistent. Následne pokračovala v odbore zubný technik, kde zdokonalila svoje zručnosti. Vo svojom voľnom čase sa rada zaujíma o módu a hudbu. 

Mgr. Michaela Ostrčilová

Administratívny asistent

Od roku 2015 študovala biológiu na Prírodovedeckej fakulte Univerzity Komenského. V roku 2018 pokračovala v magisterskom štúdiu na Katedre fyziológie a etológie, ktoré úspešne ukončila v roku 2020. Už počas štúdia jej prišlo medicínske prostredie veľmi sympatické, keďže navštevovala aj laboratóriá BMC SAV. Veľmi rada cestuje a miluje Taliansko. Voľný čas najradšej trávi v kruhu rodiny, priateľov a so svojím jazvečíkom.

Ako to u nás vyzerá

Ako to u nás prebieha

Dohodnite si termín

Je to jednoduché. Stačí nám zavolať alebo napísať. Radi vám ponúkneme najbližší voľný termín.

Dostavte sa na vyšetrenie

Sme ľahko dostupní, či už prídete s MHD alebo autom. Vyhradené parkovacie miesta sú pre nás samozrejmosťou.

Komplexná starostlivosť

Záleží nám na tom, aby sa u nás každý cítil pohodlne a ponúkame široké spektrum dentálnych služieb.

Pravidelné prehliadky

Pravidelná starostlivosť o váš chrup zabezpečí dlhodobo stabilný a zdravý stav ústnej dutiny.