Preventívna stomatológia

Krásny úsmev začína prevenciou, ktorá je dôležitá pri udržiavaní zdravého chrupu u detí aj dospelých. Prevencia je nevyhnutná v každom veku a začína sa prvou návštevou u stomatológa.

Ako prebieha prvá návšteva 

Sme rodinná klinika, a preto si dávame záležať na príjemnej atmosfére, kde sa cítia dobre dospelí aj deti, a to bez pocitu strachu či neistoty. Pri príchode vás privíta naša asistentka, u ktorej sa vypíšu všetky potrebné vstupné formuláre. 

Vstupná či preventívna prehliadka je jednoduchý výkon, na základe ktorého sa odhalí stomatologický problém u pacientov, mnohokrát v prvotnom štádiu, čím je následná liečba jednoduchšia a efektívnejšia. U dospelých sa preventívna prehliadka vykonáva jedenkrát za rok. U detí do dovŕšenia 18 rokov je to dvakrát za rok. Pacienti s chronickými či patologickými nálezmi chodia na preventívnu prehliadku aj častejšie.

V rámci diagnostiky je potrebné aj RTG vyšetrenie, ktoré vám vieme urobiť priamo u nás. Pri vyšetrení v kresle taktiež pacientovi zhotovíme fotografickú alebo video dokumentáciu. Je vhodné ak pacient vidí svoj východiskový stav chrupu a stav chrupu, ktorý následne chceme dosiahnuť, a to aj vo viacerých variantoch, v závislosti od jeho časových a finančných možností.

Objednajte sa

Napíšte nám a nechajte nám na seba kontakt.
My vám zavoláme a dohodneme si s vami termín.

Pondelok - Piatok: 7:30 - 16:00

+421 949 665 679

recepcia@dreamdentalclinic.sk

Pri Hrubej lúke 15, Bratislava

Pri Hrubej lúke 15, Bratislava 841 01

Vyhradené parkovanie